top of page
Vyhledat

Renata Drössler v prvním pololetí 2023

Aktualizováno: 19. 7. 2023

Milí odběratelé mého webu, srdečně Vás zdravím a zasílám Vám pár fotek a informací o tom, co se se mnou dělo v prvních šesti měsících letošního roku. Jsem hodně aktivní na Facebooku a Instagramu, tady Vám pošlu takový můj deníček měsíčníček. Vlastně spíš takové strohé výpisky.


Přeji Vám krásné prázdniny a budu moc ráda, když si mě poslechnete na Apple Music, Spotify či shlédnete má videa na YouTube.


A samozřejmě budu úplně nejraději, když se přijdete podívat na některé z mých vystoupení, či si koupíte mé CD, nebo vinylové LP Motýl něhy uletí.


Život je krásný!


Vaše Renata
 

Červen


Mnohokrát jsem se viděla s mojí úžasnou královnou, maminkou Alžbětou.


 

Koncem června jsem pokřtila nové úžasné piano značky C. Bechstein v nádherném slezském městečku Bystřice, kam vždy ráda jezdím.
 

S Honzou Křehlou v Hudebním divadle Karlín


V Hudebním divadle v Karlíně jsem seděla v porotě prvního ročníku divadelní soutěže Eduard (soutěž je pojmenovaná podle zakladatele divadla, pana Eduarda Tichého, který jej založil v roce 1881).


 


Takto vypadáme v neděli v šest ráno:

Nasnídala jsem se v neděli s Novou. Na piano mě doprovázel Michal Worek, dali jsme 3 písničky. A o pauzách jsme žhavili sociální sítě. 

Edith i Marlene jsou pryč!

Po 27 letech jsme měli v pražském Divadle pod Palmovkou derniéru krásné divadelní hry Edith a Marlene. Hrála jsem a zpívala roli Marlene Dietrich. Bude mi chybět. 

KvětenFinále pěvecké soutěže Hlas Česka, Moravy a Slezska, kde jsem seděla v porotě, proběhlo v krásném Kostele svatého Šimona a Judy na Starém Městě pražském. A já jsem si s chutí a radostí dala pár písniček. 

Duben


Křest LP Motýl něhy uletí... v nádherně dekadentním Jazz Docku

S kmotrem Jiřím Žáčkem a kmotřičkou Bárou Kodetovou 

Březen

Křest LP Motýl něhy uletí... ve vyprodané třinecké Trisii. A za vydatné podpory místní ZUŠ!


 

Únor


Spousta divadla, vystoupení, učení a


mihla jsem se na premiéře seriálu Sedm schodů k moci, v kterém jsem se ... taky mihla...


 

Leden


Pokračovala jsem v Mladé Boleslavi ve hře Tisíc tváří Adiny, hraju ... Adinu (Mandlovou)186 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page