top of page

čt 11. 1.

|

Phenomen Music Bar

PRAHA - Nemusím už nic...

Zralá šansonová diva Vám nabízí celý večer silných emocí, světové šansonové hity, které zdobí její autorská tvorba. Nemusím už nic… je oslava věku 55+. Uvidíte ji za doprovodu piana a kontrabasu, čekají na Vás takřka 2 hodiny nádherných šansonů.

PRAHA - Nemusím už nic...
PRAHA - Nemusím už nic...

Čas a místo

11. 1. 2024 19:30

Phenomen Music Bar, Nádražní 84, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

O akci

Renata Drössler: Šanson má dva sourozence. Blues a soul. O to, kdo z nich je hezčí, se vedou spory. Myslím si, že je to jedno. Každý z nich mi pomáhá přežít, mít radost ze života, uspět. Pouštím lidi do své duše, protože chci, aby našli svůj klid. A našli kuráž ráno vylézt z postele a znovu a zase čelit světu. Myslím si, že slaboši mě neposlouchají. Umožnuji svým posluchačům, aby se jejich energie a emoce propojily s ostatními lidmi v sále. Když vyprodaný sál sdílí emoce, tak na to se nedá nikdy zapomenout. Je vám pak jedno, že pláčete, protože ten chlap vedle vás brečí taky. Vím, co říkám, protože, když zpívám, tak cítím, jak se mnou komunikujete. Vždyť i vy se musíte vypovídat. Pouštím lidi do své duše. Vítejte!

Jiří Suchý: "Není diváka, který by si ji nezapamatoval. Její hřivny jsou: perfektní intonace, dokonalé hudební cítění, promyšlený herecký výraz, smysl pro obsah sdělovaného textu, (to my, textaři, zvlášť oceňujeme), uvážený výběr repertoáru, nepřehlédnutelný image, co ještě víc si lze přát? O tolik hřiven by se klidně podělily tři zpěvačky a mohly by být rády - a tady to máme všechno v jednom.”

Pražský Phenomen Music Bar možná znáte z vysílání populárního pořadu NA STOJÁKA. Je to krásný Music Bar, ve kterém začíná vystupovat se svým pořadem Nemusím už nic…Velkorysé prostory a skvělý catering Vám umožní, abyste si mohli její vystoupení řádně vychutnat. První drink před vystoupením si můžete dát již od 18:30 hod. Vystoupení začne v 19:30 hod., předpokládaný konec 22:00 hod. Samozřejmě můžete zůstat i déle, personál Vám bude rád k dispozici!

Renata Drössler – voc; Michal Worek – p; Tomáš Liška – b.

Nemusím už nic na Spotify: https://open.spotify.com/album/1cAERn1CTrY58czqF4bxUu?si=O1IpjMPJT3W-lWQGBnth8Q

Sdílet událost

bottom of page