top of page

ne 17. 9.

|

Jazz Dock Praha

60 - Nemusím už nic!

Renata Drössler oslaví v Jazz Dock své šedesátiny. Zralá šansonová diva Vám nabízí celý večer silných emocí, světové šansonové hity, které zdobí její autorská tvorba. Nemusím už nic… je oslava věku 55+. Text zhudebnil skladatel Michal Worek, který povede i jazzové trio, které ji bude doprovázet.

60 - Nemusím už nic!
60 - Nemusím už nic!

Čas a místo

17. 9. 2023 21:00

Jazz Dock Praha, Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5, Czechia

O akci

Renata Drössler: Šanson má dva sourozence. Blues a soul. O to, kdo z nich je hezčí, se vedou spory. Myslím si, že je to jedno. Každý z nich mi pomáhá přežít, mít radost ze života, uspět. Pouštím lidi do své duše, protože chci, aby našli svůj klid. A našli kuráž ráno vylézt z postele a znovu a zase čelit světu. Myslím si, že slaboši mě neposlouchají. Umožnuji svým posluchačům, aby se jejich energie a emoce propojily s ostatními lidmi v sále. Když vyprodaný sál sdílí emoce, tak na to se nedá nikdy zapomenout. Je vám pak jedno, že pláčete, protože ten chlap vedle vás brečí taky. Vím, co říkám, protože, když zpívám, tak cítím, jak se mnou komunikujete. Vždyť i vy se musíte vypovídat. Pouštím lidi do své duše. Vítejte!

Jiří Suchý: "Není diváka, který by si ji nezapamatoval. Její hřivny jsou: perfektní intonace, dokonalé hudební cítění, promyšlený herecký výraz, smysl pro obsah sdělovaného textu, (to my, textaři, zvlášť oceňujeme), uvážený výběr repertoáru, nepřehlédnutelný image, co ještě víc si lze přát? O tolik hřiven by se klidně podělily tři zpěvačky a mohly by být rády - a tady to máme všechno v jednom.”

Renata Drössler – voc; Michal Worek – p; Tomáš Liška – b; Dany Šoltis – dr.

Vstupné na sezení 500 Kč, na stání 280 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Nemusím už nic na Spotify: https://open.spotify.com/album/1cAERn1CTrY58czqF4bxUu?si=O1IpjMPJT3W-lWQGBnth8Q

Web kapely: www.renatadrossler.com

Sdílet událost

bottom of page