top of page

ne 10. 3.

|

Jazz Dock Praha

PRAHA - 60 - Nemusím už nic!

Po většinu roku 2024 budu slavit své šedesátiny. Uvidíme, jestli je pravda, že šedesát je nových čtyřicet… Nemusím už nic… je písnička z mého připravovaného rockového alba s pracovním názvem „Tyra“. Uslyšíte spoustu nových písniček a samozřejmě i ty, které máte rádi.

PRAHA - 60 - Nemusím už nic!
PRAHA - 60 - Nemusím už nic!

Čas a místo

10. 3. 2024 20:00

Jazz Dock Praha, Janáčkovo nábř. 3249/2, 150 00 Praha 5, Czechia

O akci

Renata Drössler: Šanson má dva sourozence. Blues a soul. O to, kdo z nich je hezčí, se vedou spory. Myslím si, že je to jedno. Každý z nich mi pomáhá přežít, mít radost ze života, uspět. Pouštím lidi do své duše, protože chci, aby našli svůj klid. A našli kuráž ráno vylézt z postele a znovu a zase čelit světu. Myslím si, že slaboši mě neposlouchají. Umožnuji svým posluchačům, aby se jejich energie a emoce propojily s ostatními lidmi v sále. Když vyprodaný sál sdílí emoce, tak na to se nedá nikdy zapomenout. Je vám pak jedno, že pláčete, protože ten chlap vedle vás brečí taky. Vím, co říkám, protože, když zpívám, tak cítím, jak se mnou komunikujete. Vždyť i vy se musíte vypovídat. Pouštím lidi do své duše. Vítejte!

Jiří Suchý: "Není diváka, který by si ji nezapamatoval. Její hřivny jsou: perfektní intonace, dokonalé hudební cítění, promyšlený herecký výraz, smysl pro obsah sdělovaného textu, (to my, textaři, zvlášť oceňujeme), uvážený výběr repertoáru, nepřehlédnutelný image, co ještě víc si lze přát? O tolik hřiven by se klidně podělily tři zpěvačky a mohly by být rády - a tady to máme všechno v jednom.”

Nemusím už nic na Spotify: https://open.spotify.com/album/1cAERn1CTrY58czqF4bxUu?si=O1IpjMPJT3W-lWQGBnth8Q

Předprodej vstupenek zatím není vytvořen, na vystoupení se lze ale registrovat na tomto webu. Jakmile se předprodej otevře, pošleme Vám upozornění.

Sdílet událost

bottom of page